AIRLED POOL SPECIAL EDITION

Airled ile Havuzlarınızı Renklendirin

AIRLEDLİ MAĞAZALAR

Konsept mağazalar Airled ile gözalıcı

AIRLED İLE EKSİZ ÜRETİM

Tek parça 100 metreye kadar üretim

AIRLED İLE GÖRSELLİĞİ ÖN PLANDA TUTUN

Taşdelen Cebir Camii

  HAKKIMIZDA

  Airled 2 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Dünyada tek olan ve tüm patenteleri bize ait olan istenilen uzunlukta silikon led üretim yapa bilen uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
    Havuz iç-dış, Bina cepheleri, Asansör kuyuları (yönetmeliğe uygun şekilde) aydınlatılması, Bina cephelerine dev silikon led ekranlar, mağazalar için dekoratif aydınlatmalar, Plazalar, Hastane acil servis yönlendirmesi, Asansör, acil çıkış vb. yönlendirme gibi bir çok alanda kullanılabilen silikon ledleri AIRLED’i üretmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Airled, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edecekti
r.

VİZYONUMUZ

Airled 12 volt ile çalışan, dilediğiniz uzunlukta üretebildiğimiz 19 ayrı tasarımıyla her türlü yüzeye kolayca uygulanabilmektedir.
Ürünlerimizin tamamı IP68 koruma sınıfındadır.UV ışınları ve iklim şartlarından etkilenmez, yanmaz ve alev almaz, asit ve solvent bazlı hiçbir kimyasaldan etkilenmez, 12 volt ile çalışır, enerji sarfiyatı çok düşüktür, esnektir, eğilip bükülebilir, üzerine yazı ve logo uygulanabilir, dimmer yapılabilir, montajı kolaydır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede led sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.