Loading...

Kurumsal

HAKKIMIZDA
 
Kurucumuz ve Airled ürünlerinin mucidi Hasan Ulutaş, 1955, Tokat doğumlu ve Maçka Teknik Meslek Lisesi Elektronik Bölümü mezunudur. Askerlik görevinden önce 2 yıl kadar Grundig firmasında Elektronik teknisyen olarak şef pozisyonunda görev yapmış askerlik dönüşü radyo, televizyon vb. elektronik cihazların tamir, bakım ve servis hizmetleri konusunda çalışmak üzere şahsi firmasını tesis ederek 1977 yılında ticaret hayatına atılmıştır. Takip eden yıllarda radyo, oto teybi, televzyon vb cihazların tamir ve servis hizmetleri, kablo TV ve Türk Telekom firmalarının altüst yapı müteahhitliğini yapan Hasan Ulutaş, 15 yıl kadar Bostancı’da DigiTurk bayiliği yaptıktan sonra işini çocuklarına devrederek bina otomasyon sistemleri üzerine çalışmaya başlamış 2016 yılından itibaren, tasarladığı ve ayrı ayrı 3 farklı patent aldığı, Türkiye’de ve dünyada benzeri olmayan aydınlatma dekorasyon amaçlı “AİRLED” marka ürünlerin imalatı, pazarlaması, satış ve satış sonrası hizmetleri konusuna yönelmiştir.
 
“Airled” halen, Ataşehir’de 22 değişik model ürün çeşidine, önümüzdeki günlerde ilave edeceği benzersiz yeni ürünlerle beraber proje bazlı olarak Türkiya genelinde 15 kadar iş ortağıyla birlikte led aydınlatma konusunda uğraşısını sürdürmektedir.  Yeni iş ortaklıklarıyla daha iyiye ve daha ileriye… Ülkem varsa biz de varız. Her şey ülkemiz için…
ÇEVRE POLİTİKAMIZ; Airled ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara uyar, sürekli gelişmeyi temel alan  bir çevre yönetim sistemi dahilinde çevre dostu ürünler üretiriz.

VİZYON MİSYON;
Faaliyetlerimizi; müşterilerimize “en kaliteli olanı” ulaşabilir kılma ve sektörümüzde lider olma misyonuyla, “Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” olma düşüncesiyle ve artan marka bilinirliğimizle pazardan aldığımız payı istikrarlı biçimde artırmayı, farklı olarak fark yaratmayı hedefleyerek sürdürüyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ;
Müşteri beklentilerini karşılayan, kolay alınabilir ve kullanılabilir, güvenli ve benzersiz ürünleri tasarlar, geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmeti veririz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ;
Müşterilerimizin bize ulaşan tüm talep öneri ve geri bildirimlerini dikkatli biçimde değerlendirerek memnuniyetlerini sağlamak temel amacımızdır.

SLOGANIMIZ;
LED DEĞİL AIRLED®”